Вентилатор Evercool EC4010TH12BA Fan 40x40x10mm 6500rpm 2Ball
Продуктов код: 71852
Модел:
EC4010TH12BA
Партиден номер:
EC4010TH12BA
Размер на вентилатора:
40 mm
Цена с включен ДДС:
/
8.06 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC4010TH12BA
РАЗМЕР(мм) 40 x 40 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 6500 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 6.64 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.12 A
МОЩНОСТ (W) 1.44 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000
БАРКОД EAN-13 4711158199145
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!