Вентилатор Evercool EC4020H24BA Fan 40x40x20mm 5500rpm 24V 2Ball
Продуктов код: 71809
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC4020H24BA
Партиден номер:
EC4020H24BA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
40 mm
Цена с включен ДДС:
/
10.56 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC4020H24BA
РАЗМЕР(мм) 40 x 40 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 5500 RPM
ВОЛТАЖ 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 4.65 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.05 A
МОЩНОСТ (W) 1.2 W
НИВО НА ШУМ 22 dBA
КОНЕКТОР 3 pin
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!