Вентилатор Evercool EC4028HH24BA Fan 40x40x28mm 12000rpm 24V 2 ball bearing
Продуктов код: 71810
Модел:
EC4028HH24BA
Партиден номер:
EC4028HH24BA
Размер на вентилатора:
40 mm
Цена с включен ДДС:
/
17.88 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC4028HH24BA
РАЗМЕР(мм) 40 x 40 x 28 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 12000 RPM
ВОЛТАЖ 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 18.94 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.26 A
МОЩНОСТ (W) 6.24 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!