Вентилатор Evercool EC5015TH24EA fan 50x50x15mm 24V EL bearing 6000rpm
Продуктов код: 71823
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC5015TH24EA
Партиден номер:
EC5015TH24EA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
50 mm
Цена с включен ДДС:
/
7.84 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC5015TH24EA
РАЗМЕР(мм) 50 x 50 x 15 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 6000 RPM
ВОЛТАЖ 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 15.79 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.15 A
МОЩНОСТ (W) 3.6 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000
БАРКОД EAN-13 4711158199169
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!