Вентилатор Evercool EC6020M12BA Fan 60x60x20mm 4000rpm 12V 2Ball
Продуктов код: 15894
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC6020M12BA
Партиден номер:
EC6020M12BA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
60 mm
Цена с включен ДДС:
/
8.72 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC6020M12BA
Dimensions:   60 x 60 x 20mm
Rated Fan Speed:   4000 RPM
Air Flow:   17.6 CFM
Noise Level:
Power Consumption:   12 V, 0.17 Amp.
Watt:   2.04
Bearing:   2 Ball Bearing
Connector   3 Pin Molex
Life /Hours/:   50000
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!