Вентилатор Evercool EC6025M12EA Fan 60x60x25mm 4500rpm EL Bearing 12V
Продуктов код: 42169
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC6025M12EA
Партиден номер:
EC6025M12EA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
60 mm
Цена с включен ДДС:
/
5.65 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC6025M12EA
Описание
Вентилатор 60мм по 25мм, 12 волта, 4500 оборота в минута
Характеристики
РАЗМЕР(мм)    60x60x25mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)    4500 RPM
ВОЛТАЖ    12V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ    EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК    23.17 CFM
АМПЕРАЖ (A)    0.2A
МОЩНОСТ (W)    2.4W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР    3 pin
ГАРАНЦИЯ   6 месеца
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!