Вентилатор Evercool EC7010M12BA Fan 70x70x10mm 3500rpm 2Ball
Продуктов код: 71838
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC7010M12BA
Партиден номер:
EC7010M12BA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
70 mm
Цена с включен ДДС:
/
8.96 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC7010M12BA
РАЗМЕР(мм) 70 x 70 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 3500 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 21.33 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.25 A
МОЩНОСТ (W) 3 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000
БАРКОД EAN-13 4711158199022
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!