Вентилатор Evercool EC7025M12EA Fan 70x70x25mm 3400rpm EL Bearing
Продуктов код: 42170
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC7025M12EA
Партиден номер:
EC7025M12EA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
70 mm
Цена с включен ДДС:
/
6.18 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC7025M12EA
Описание
Вентилатор 70мм по 25мм, 12 волта, 3400 оборота в минута
Характеристики
РАЗМЕР(мм)    70x70x25mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)    3400 RPM
ВОЛТАЖ    12V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ    EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК    34.78 CFM
АМПЕРАЖ (A)    0.19A
МОЩНОСТ (W)    2.28W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР    3 pin
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!