Вентилатор Evercool EC8010M12EA Fan 80x80x10mm 2500rpm EL Bearing
Продуктов код: 16862
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC8010M12EA
Партиден номер:
EC8010M12EA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
80 mm
Цена с включен ДДС:
/
5.97 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC8010M12EA
РАЗМЕР(мм)    80 x 80 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)    3000 RPM
ВОЛТАЖ    12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ    EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК    22.44 CFM
АМПЕРАЖ (A)    0.2 A
МОЩНОСТ (W)    2.4 W
НИВО НА ШУМ    <27.3 dBA
КОНЕКТОР    3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ    40000
БАРКОД EAN-13   4711158196595
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!