Вентилатор Evercool EC8025L12EA Fan 80x80x25mm 2000rpm EL Bearing
Продуктов код: 71846
 Вентилатор Evercool
 Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC8025L12EA
Партиден номер:
EC8025L12EA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
80 mm
Цена с включен ДДС:
/
5.28 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC8025L12EA
РАЗМЕР(мм) 80 x 80 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 24.81 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.08 A
МОЩНОСТ (W) 0.96 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000
БАРКОД EAN-13 4711158199053
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!