Вентилатор Evercool EC8025TH12BA Fan 80x80x25mm 4000rpm 12V 2Ball
Продуктов код: 71853
Модел:
EC8025TH12BA
Партиден номер:
EC8025TH12BA
Размер на вентилатора:
80 mm
Цена с включен ДДС:
/
9.37 лв.
  • Въпроси и отговори
Evercool EC8025TH12BA
РАЗМЕР(мм) 80 x 80 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 4000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 48.67 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.34 A
МОЩНОСТ (W) 4.08 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000
БАРКОД EAN-13 4711158199176
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!