9PA550A702
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
130.57 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Fortron 9PA550A702
Характеристики
  • Form Factor: ATX 12V V2.52
  • AC Input:
    Input voltage: 90-264Vac;
    Input frequency: 47-63Hz;
    Input current: 115Vac @ 8A, 230Vac @ 4A
  • DC Output:
    Outputs:+3.3V /+5V /+12V /-12V /+5Vsb;
    Max:20A /20A/ 45.83A /0.3A /3.0A;
    Min.:0A/ 0A/ 0.1A/ 0A/ 0A;
    Regulation:±5%/ ±5%/ ±5%/ ±5%/ ±5%;
    Ripple/Noise:50 mV /50 mV /120 mV/ 120 mV/ 50 mV;
    Output Wattage: 550W