PPF12A1600
Гаранция:
24 месеца
Тегло (кг.):
11.000
Form Factor:
Tower
Изходна синусоида:
Simulated Sine Wave
Изходна мощност:
1200 W
Пълна мощност- VA:
2000 VA
Технология:
Line Interactive
Цена с включен ДДС:
/
388.51 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Fortron IFP 2000
Общ преглед на продукта
Основни характеристики
  • Мощност: 2000 VA / 1200 W
  • Входно напрежение: 110-240 V
  • Изходно напрежение: 50/60 Hz
  • Батерия: 12V7Ah (x2), зареждаща се за 4-6 часа
Физически параметри
  • Размери: 320 x 130 x 182 mm
  • Тегло: 11 кг
Допълнителни функции
  • LCD дисплей – визуализира състоянието на устройството и батерията
  • Аларми за батериите и претоварване
  • Ефективно регулиране на изходното напрежение
Интерфейси и свързаност
  • 2 x IEC-320
  • 2 x Schuko (DIN)
  • 1 x Ethernet (RJ-45)
  • 1 x RJ-11
  • 1 x USB Type-B
Модел
Производител
Fortron
Партиден номер
PPF12A1600
Основни характеристики
Технология
Line-Interactive
Форм фактор
Tower
Изходна мощност
2000 VA / 1200 W
Входно напрежение
от 110/120 V до 220/230/240 V
Изходна честота
60 Hz или 50 Hz ± 1 Hz
Шум
По-малко от 40 dB
Батерия
Тип
12 V 7 Ah, 2 броя
Типично време за зареждане
4-6 часа до 90% капацитет
Дисплей
Тип
LCD тъч скрийн
Допълнителни функции
ДА
Изход
Волтаж
AC Voltage Regulation ± 10%
Форма на вълната в батериен режим
Симулирана синусоида
Временен трансфер
Типично 2-6 ms
Брой изводи
4
  • 2 x IEC 320 C13
  • 2 x Schuko (DIN)
Интерфейси
  • 1 x USB Type B
  • 1 x Ethernet (RJ-45)
  • 1 x RJ-11
Размери и тегло
Размери
320 x 130 x 182 mm
Тегло
11 кг
Други характеристики
  • Аларма при преминаване на батерия
  • Аларма при ниско ниво на батерия
  • Аларма при претоварване
  • Безкондензационна влажност: 0-90% RH, 0-40°C