Захранващ блок Fortron
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Fortron
Модел:
Партиден номер:
PPA8504202
Гаранция:
120 месеца
Цена с включен ДДС:
/
223.22 лв.
Гаранционен срок 120 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Fortron PPA8504202
Мощност
850 W
Форм фактор
ATX
Конектори
1 x 20+4 PIN
Конектори
8 x SATA
4 x PCI-Express 6+2-pin
2 x CPU 4+4 Pin
1 x PCI-e 16 Pin
3 x 4 Pin Peripheral
Ефективност
90 %
Сертификати
80 Plus Gold
Модулен захранващ блок
Да
PFC
Active PFC
Размери на вентилатора
120 mm
Размери
140 x 150 x 86 мм
Входно напрежение
100 - 240 V
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно FSP Group VITA GM 850W 80+ Gold Fully Modular