Вентилатор Fractal Design
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Fractal Design
Модел:
ASPECT
Партиден номер:
FD-F-AS1-1203
Размер на вентилатора:
120 mm
  • Въпроси и отговори
Fractal Design ASPECT
Specifications
  • Size
    120 x 120 x 25 mm
  • Screw hole pattern
    105 x 105 mm
  • Power connector
    4-pin
  • Bearing
    Rifle
  • Number of blades
    7
  • Rotational speed
    500 – 2000 RPM
  • Noise level
  • Max airflow (CFM)
    13 – 56 CFM
  • Max airflow (m³/h)
    22.1 – 95.1 m³/h
  • Max pressure
    0.23 – 2.34 mm H2O
  • Fan typical input power
    1.68 W
  • Fan max input current
    0.37 A
  • Fan input voltage
    12 V
  • Minimum startup voltage
    7 V
  • MTTF
    90.000 h
  • Unit weight
    135 g
  • Cable length
    500 mm
  • Cable type
    Black/white ribbon (allows chaining)
Other
  • Package contents
    Aspect Fan, 4x Fan screw
  • Package weight
    158 g
  • Packaging dimensions including hanging tab
    123 x 192 x 30 mm
  • Packaging dimensions excluding hanging tab (WxHxD)
    123 x 150 x 30 mm
  • EAN
  • UPC
  • JAN
  • Product code
    FD-F-AS1-1203
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Fractal Design ASPECT 12 PWM 120mm 500-2000rpm BLACK