Партиден номер:
FD-F-MO1-1402
Размер на вентилатора:
140 mm
  • Въпроси и отговори
Fractal Design FD-F-MO1-1402
Характеристики на FD Momentum 14 White
FD Momentum 14 White е висококачествен 140 мм вентилатор, проектиран от Fractal Design, с цел да съчетае ефективност и стилен дизайн.
Размер и производителност
  • Диаметър: 140 мм.
  • Технология на лагера: FDB Fluid Dynamic Bearing.
  • Максимална скорост на въртене: 1800 оборота в минута.
  • Шумово ниво: до 31,9 dB(A).
  • Въздушен поток: 79,79 CFM (135,6 м³/ч).
Допълнителни функции
Дизайн и съвместимост
FD Momentum 14 White включва интелигентен кабелен мениджмънт с 4-пинов PWM конектор и дължина на кабела 155 мм с 500 мм удължителен кабел, осигуряващ лесна интеграция в различни системи.
Основни параметри
Тип охлаждане
Въздушно
Физически характеристики
Размер
140 mm
Тегло
207 g
Тип на кабела
4-pin PWM connector
Дължина на кабела
155 mm daisy chain + 500mm extension cable
Технически спецификации
Тип лагери
FDB Fluid Dynamic Bearing
Брой перки
7
Скорост на въртене
350 ±150 до 1800 rpm ±10%
Ниво на шум
31.9 dBA
Въздушен поток
79.79 CFM / 135.6 m³/h
Статично налягане
2.26 mm H2O
Мощност на вентилатора
2.16 W
Максимален входен ток
0.18 A
Входно напрежение
12V
Начално напрежение
7V