Партиден номер:
FD-F-MR1-1202
Размер на вентилатора:
120 mm
  • Въпроси и отговори
Fractal Design FD-F-MR1-1202
Обща информация
Тип на охлаждането
Ефективност
С максимално поведение на въздушен поток от 62,44 CFM и статично налягане от 2,42 mm H2O, вентилаторът осигурява оптимално охлаждане дори при по-високи натоварвания. Диапазонът на оборотите между 350 и 2200 rpm предоставя гъвкавост спрямо нуждите на системата.
Ниво на шум
Дизайн и размери
С размери от 120 mm и с включени компоненти за лесно монтиране, този вентилатор предлага естетически издържано ARGB осветление с 16 светодиода. Това го прави идеален както за компактни, така и за по-големи компютърни кутии.
Основни параметри
Тип
Охладителен вентилатор
Размер на вентилатора
120 mm
Тип лагер
FDB Fluid Dynamic Bearing
Брой перки
7
Физически характеристики
Размери
200 x 131 x 32 mm (единична опаковка), 189 x 131 x 95 mm (опаковка от 3 броя)
Тегло
192 g
Дължина на кабелите
135 mm (daisy chain) + 500 mm (удължителен кабел)
Тип кабел
Fractal Connect
Технически спецификации
Скорост на въртене
350 ± 150 - 2200 RPM ± 10%
Ниво на шума
28.03 dBA
Въздушен поток
62.44 CFM (106.2 m³/h)
Статично налягане
2.42 mm H2O
Макс. мощност на входа
2.4 W
Макс. входен ток
0.2 A
Входно напрежение
12 V
Начално напрежение
7 V
MTBF
90,000 часа
Допълнителни функции
LED тип
ARGB Gen 2, 16 светодиода
Zero-RPM възможност
Да (0-10 PWM)
Макс. входен ток за LED
0.24 A
5 V