Охлаждане Gamdias Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - AEOLUS P2-1203
Продуктов код: 101096
Охлаждане Gamdias
Охлаждане Gamdias
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
AEOLUS-P2-1203
Партиден номер:
AEOLUS-P2-1203
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
80.15 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Gamdias AEOLUS-P2-1203
Тип на охлаждането
Съвместимост
Този комплект е съвместим със системи, които поддържат 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) и 4 pin PWM свързаност. Съвместимостта със софтуери като AEOLUS Box II и ZEUS CAST улеснява още повече конфигурацията и настройките.
Ефективност
Ниво на шум
Дизайн и размери
Всеки вентилатор е с размери 120 x 120 x 30 мм и е част от комплект от три бройки. Черният цвят и стилното „Infinity Mirror" A-RGB осветление придават естетичен вид на всеки компютър.
Допълнителни функции
Основни параметри
Тип на охлаждане
Въздушно
Волтаж
12 V DC
Тип лагери
Hydraulic Bearing
Reverse Blade
Да
Физически характеристики
Размер
120 x 120 x 30 mm x 3 pcs
Тегло
0.960 kg
Цвят
Черен
Материали
PBT Fan Case With Thicker Surface
Технически спецификации
Обороти в минута (RPM)
1000-2400 RPM
Въздушен поток
74.97 CFM (127.37 m³/h)
Въздушно налягане
3.1 mmH2O
Ниво на шум
33 dBA
Съвместимост
Съвместими устройства
AEOLUS P2-1203U, USB AEOLUS Box II, ZEUS CAST Software
Допълнителни функции
Осветление
Infinity Mirror A-RGB
RGB функции
Addressable RGB LED, RGB Hub включен
Конектор
  • 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
  • 4 pin PWM
Други
  • Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included)
  • Daisy Chain Via Cableless Connection
  • Includes a Lighting Controller
  • 30mm Thickness Fans
  • Premium Hydraulic Bearing
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!