Охлаждане Gamdias Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - AEOLUS P2-1203 White
Продуктов код: 101111
Охлаждане Gamdias
Охлаждане Gamdias
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
AEOLUS P2-1203-WH
Партиден номер:
AEOLUS P2-1203-WH
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
84.47 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Gamdias AEOLUS P2-1203-WH
Тип на охлаждането
Комплектът охлаждащи вентилатори Gamdias AEOLUS P2-1203 White включва три вентилатора с диаметър 120 мм всеки. Оборудвани са със сменяеми перки, включително и с възможност за обратно въртене (Reverse Fan Blades), което предоставя гъвкавост при монтажа и насочване на въздушния поток.
Съвместимост
Вентилаторите са съвместими с популярни RGB хъбове и софтуери за управление като AEOLUS P2-1203U, USB AEOLUS Box II и ZEUS CAST. Конекторите им включват 3-pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) и 4-pin PWM за лесна интеграция в модерни компютърни системи.
Ефективност
Ниво на шум
Дизайн и размери
С размери 120 x 120 x 30 мм всеки и класическа бяла цветова схема, вентилаторите прилягат идеално в естетиката на съвременните компютърни системи. Включеното Infinity Mirror A-RGB осветление добавя стилен визуален ефект.
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Код на производителя
AEOLUS P2-1203-WH
Волтаж
12 V DC
Тип лагери
Hydraulic Bearing
Reverse Blade
Да
Физически характеристики
Размери
120 x 120 x 30 mm x 3 pcs
Цвят
Бял
Тегло
Технически спецификации
Обороти в минута (RPM)
1000 - 2400 RPM
Въздушен поток
74.97 CFM / 127.37 m³/h
Въздушно налягане
3.1 mmH2O
Ниво на шум
33 dBA
Конектор
3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
Допълнителни функции
RGB
Addressable RGB LED
RGB Hub включен
Да
Осветление
Infinity Mirror A-RGB
Други
  • Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included)
  • Daisy Chain чрез безкабелна връзка
  • Включен контролер за осветление
  • 30mm дебелина на вентилаторите
  • PBT корпус на вентилаторите с по-дебела повърхност
  • Съвместимост с AEOLUS P2-1203U/USB AEOLUS Box II/ZEUS CAST софтуер
  • Premium Hydraulic Bearing
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!