GAMDIAS-HELIOS-E1-600
/
80.95 лв.
  • Въпроси и отговори
Gamdias HELIOS-E1-600
ПРОИЗВОДИТЕЛ Gamdias
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 600 W
ФОРМАТ ATX
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80+
CE
ЕФЕКТИВНОСТ 80%
КОНЕКТОРИ PCI-Express 6+2 pin x 2
SATA x 5
Molex x 2
Floppy connector
4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ 120 mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ Automatic Fan Speed Optimization
620mm EPS Cable
Meets 80% Efficiency
Support C6/C7 Power States
БАРКОД EAN-13 4712960136212
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Gamdias PSU 600W 80+ HELIOS-E1-600