Захранващ блок Gigabyte
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Gigabyte
Модел:
Партиден номер:
GP-AE1000PM PG5 ICE
Гаранция:
120 месеца
Цена с включен ДДС:
/
356.20 лв.
Гаранционен срок 120 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Gigabyte GP-AE1000PM PG5 ICE
Мощност и ефективност
Захранващият блок Gigabyte AORUS ELITE P1000W ICE разполага с мощност от 1000 W, което го прави отличен избор за мощни компютърни системи. С енергийната си ефективност от 92% и сертификацията 80 PLUS® Platinum, този модел осигурява оптимална производителност с минимална загуба на енергия.
Съвместимост
С форм фактор ATX, този захранващ блок е съвместим с повечето съвременни компютърни кутии. Работи на входно напрежение от 100 до 240 V, което го прави използваем в различни региони.
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Физически характеристики
С размери 150 x 140 x 86 мм, захранващият блок се вписва лесно в стандартни компютърни кутии. Модулното окабеляване допринася за по-добра организация и подредба в кутията.
Основни параметри
Мощност
1000 W
Форм фактор
ATX
Ефективност
92%
Сертификация
80 PLUS® Platinum
Модулен захранващ блок
Да
PFC
Active PFC
Съвместимост
Входно напрежение
100 - 240 V
Конектори
  • 1 x 20+4 PIN
  • 8 x SATA
  • 6 x PCI-Express 6+2-pin
  • 1 x PCI-e 16 Pin
  • 2 x 4+4-pin ATX/EPS
  • 4 x 4 Pin Peripheral
Физически характеристики
Размери
150 x 140 x 86 мм
Охлаждане
120 мм вентилатор