Захранващ блок Gigabyte
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Gigabyte
Модел:
GP-P450B
Партиден номер:
GA-PS-P450B
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
90.36 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Gigabyte GP-P450B
ОПИСАНИЕ
  • 80 PLUS Bronze certified
  • 120mm Silent Hydraulic Bearing (HYB) Fan
  • Reliable flat cable
  • Single +12V rail
  • OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
МОДЕЛ GP-P450B
БАРКОД 4719331551612
МОЩНОСТ ЗАХРАНВАЩ БЛОК (W) 450
БРОЙ ВЕНТИЛАТОРИ 1
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК Не
КОНЕКТОРИ M/B 20+4 Pin x 1, CPU 4+4 Pin x 1, PCI-e 6+2 Pin x 4, SATA x 6, Peripheral 4 Pin x 3, Floppy 4 Pin x 1
ЗАХРАНВАНЕ 100 - 240 VAC
СПЕЦИАЛНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ Active PFC
РАЗМЕРИ (MM) 150 х 140 х 86
ФОРМАТ ATX
ЕФЕКТИВНОСТ 85%
СЕРТИФИКАТ 80 PLUS BRONZE
ДРУГИ MTBF:100K часа при 25℃
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Gigabyte P450B, 450W, 80+, Bronze