Монитор GIGABYTE 27" MO27Q28G, WOLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms GTG, FreeSync Premium Pro, KVM Switch, Speakers
Продуктов код: 112559
Монитор Gigabyte
Монитор Gigabyte
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
MO27Q28G
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
280 Hz
Екран- тип матрица:
OLED
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
1204.75 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 33.7
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Gigabyte MO27Q28G
Основни характеристики
27" WOLED панел с QHD резолюция (2560 x 1440) и формат Ultra wide предлага впечатляваща цветова точност и дълбоки черни тонове. Високата честота на опресняване от 280 Hz и време за реакция 0.03 ms (GTG) гарантират гладко и бързо изображение, което е особено подходящо за гейминг и динамични сцени.
Свързаност
Множеството видео и USB интерфейси осигуряват гъвкаво свързване към различни устройства:
  • 2 x HDMI 2.1
  • 1 x DisplayPort 1.4
  • 1 x USB Type-C
  • 2 x USB 3.2 Downstream
  • 1 x USB 3.2 Upstream
  • Headphone Jack
Допълнителни функции
Вградените говорители 2 x 5W предлагат базово аудио решение без допълнителни колони, а консумацията от 35 W и енергиен клас G дават ориентир за енергийните характеристики.
Ергономия и монтаж
Широките възможности за регулиране позволяват удобна настройка на работната позиция: Pivot (портретно въртене) 90°, Tilt -5° до +21°, Swivel +15° до -15° и височинна корекция до 130 mm. VESA монтаж 100 x 100 mm улеснява монтирането на стена или рамо.
Физическите размери (604.4 x 526.5 x 187.5 mm) позволяват ясна представа за заеманото пространство на бюрото.
Основни предимства
Модел
Производител
Име
Геймърски монитор GIGABYTE MO27Q28G - 27" WOLED, QHD (2560 x 1440), 280Hz, 0.03ms
Партиден номер
MO27Q28G
GTIN
Приложение
Gaming
Основни характеристики
Диагонал
27 inch
Разделителна способност
2560 x 1440
Тип на матрицата
OLED
Технология
WOLED
Формат на картината
Ultra wide
Пикселно разстояние
0.2292 mm
Показатели на изображението
Ъгъл на видимост
Време за реакция
0.03 ms (GTG)
Честота на опресняване
280 Hz
Яркост
330 cd/㎡
Статичен контраст
Брой цветове
10bit 1.07 билиона
Цветови спектър
99% DCI-P3
Входове и изходи
Видео портове
  • 2 x HDMI 2.1
  • 1 x DisplayPort 1.4
USB портове
  • 1 x USB Type C
  • 2 x USB 3.2 Downstream
  • 1 x USB 3.2 Upstream
Допълнителни портове
  • Headphone Jack
Енергийна ефективност
Консумирана мощност
35 W
Енергиен клас
Class G
Физически характеристики
Въртене (портрет) / Pivot
90°
Накланяне / Tilt
-5° ~ +21°
Завъртане / Swivel
Регулиране на височината
до 130 mm
Монтиране на стена (VESA)
100 x 100 mm
Размери (Ш x В x Д)
604.4 x 526.5 x 187.5 mm
Цвят
Черен
Допълнителни функции
Специални характеристики
FreeSync™ Premium Pro
Специални характеристики
KVM Switch
Вградени говорители
2 x 5W
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор GIGABYTE 27" MO27Q28G, WOLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms GTG, FreeSync
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас