Батерии AA/AAA и други GP Batteries
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GP Batteries
Модел:
Партиден номер:
GP-BA-15A-24A-FANWETA21
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
21.01 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
GP Batteries GP-BA-15A-24A-FANWETA21
GP Summer Pack – Комплект алкални батерии AA и AAA с вентилатор
Предимства на алкалните батерии GP
Батериите GP предлагат надеждност и дълъг живот, като са подходящи за редица устройства като фотоапарати, дистанционни управления, MP3 плейъри и други. С химически състав Alkaline и волтаж от 1.5 V, те доставят достатъчна мощност за ефективната работа на вашите устройства.
Спецификации и детайли за продукта
  • Формат на батериите: AA (LR6, 15AUP, E91) и AAA (LR03, 24AUP, E92)
  • Технология: Алкална
  • Капацитет: 2200 mAh
  • Размери: Диаметър 14.5 mm, Височина 50.5 mm
  • Марка: GP Batteries
  • MPN: GP-BA-15A-24A-FANWETA21
  • GTIN: 4891199233975
Екстра – Портативен вентилатор
Идеален избор за домакинството
Модел
Производител
Партиден номер
GP-BA-15A-24A-FANWETA21
GTIN
Характеристики
Тип аксесоар
Батерия
За вид устройство
за фотоапарат, дистанционни, MP3
Технология батерия
Алкална
Химически състав
Alkaline
Волтаж
1.5 V