Батерия GP Batteries PX625AF GP-BA-PX625AF-U5 Батерия GP Batteries PX625AF GP-BA-PX625AF-U5
Батерия GP Batteries
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GP Batteries
Модел:
PX625AF
Партиден номер:
GP-BA-PX625AF-U5
Цена с включен ДДС:
/
3.31 лв.
  • Въпроси и отговори
GP Batteries PX625AF
Алкална батерия GP LR9 625U 1,5V за глюкомери и дистанционни
За вид устройство Универсален
Батерия/Акумулатор формат LR9, 625A, V625U
Технология батерия Алкална
Химически състав Alkaline
Волтаж 1.5 V
Капацитет 190 mAh
Размери (мм) D-15.6mm : H-5.95mm
Тегло 0.007 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно GP LR9 625A алкална батерия, 1.5V, цена за 1 бр (5 бр. в блистер), за