Захранващ адаптер за лаптоп GREEN CELL
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GREEN CELL
Модел:
Партиден номер:
GC-AD01P-ACER-19V-3.42A
Гаранция:
12 месеца
Волтаж:
19.0 V
Предназначен за::
Acer
Букса:
5.5x1.7mm
Цена с включен ДДС:
/
52.81 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
GREEN CELL GC-AD01P-ACER-19V-3.42A
Кратко описание
Съвместимост
Съвместим с модели Acer Aspire:
  • 5741G, 5742, 5742G
  • E1-521, E1-531, E1-531G
  • E1-570, E1-571, E1-571G
Съвместим бранд: Универсален (за лаптопи с подходящи параметри и конектор).
Основни технически характеристики
  • Изходно напрежение: 19 V
  • Изходен ток: 3.42 A
  • Номинална мощност (според продуктовото име): 65 W
  • Тип: мрежово зарядно (AC adapter)
  • Тип конектор: стандартно
  • Цвят: черен
  • MPN: GC-AD01P-ACER-19V-3.42A
  • GTIN: 5902701410612
Забележка за несъответствия в данните
В предоставените характеристики има несъответствие: в описанието е посочена мощност 65 W (19 V × 3.42 A), а в списъка с характеристики са дадени 90 W и капацитет 3420 mAh. Капацитетът в mAh е параметър, който обичайно не се прилага за стационарни мрежови адаптери, а стойността 90 W противоречи на изчислената от напрежение и ток мощност.
Защо да изберете това захранване
Съвети при покупка
  • Проверете физическия размер и щифта на конектора, за да съвпадне с вашия лаптоп.
  • За допълнителна информация относно комплектацията или гаранцията се консултирайте с продавача.
Идентификация
Производител
Партиден номер
GC-AD01P-ACER-19V-3.42A
GTIN (EAN)
Общ преглед
Наименование
Тип аксесоар
Зарядно устройство
Тип зарядно устройство
Мрежово
Тип конектор
Стандартно
Съвместим бранд
Универсален
Технически характеристики
Изходно напрежение (V)
19 V
Капацитет
3420 mAh
Мощност
90 W
Дизайн
Цвят
Черен
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Захранване за лаптоп GREEN CELL, PRO Charger / AC Adapter 19V 3.42A 65W for