0 бр.
0.00 лв.

Handar HD-AHD-1V1D-T/RF; Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 км

Продуктов код: 42182
 
 
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Handar
Модел:
AHD-1V1D-T/RF
Партиден номер:
HD-AHD-1V1D-T/RF
Цена с включен ДДС:
183.46 лв.

Безплатна доставка

До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни

ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА

Можете да поръчате и по телефона:
(+359 2) 965 89 89

  • Информация за Handar AHD-1V1D-T/RF

  • Ревюта
  • Въпроси и отговори

Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 км; 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS камери); дължина на вълната 1310nm/1550nm; резолюции 720р/1080р; RS-485 канал за данни; LED индикация; конектори: 1 х SC/1 х BNC; 5 Vdc/6W; работен обхват -15°C~65°C; включени адаптори в комплекта.

 

 

Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!

Задайте своя въпрос относно Handar HD-AHD-1V1D-T/RF; Комплект приемник и предавател за пренос на 1

(не се публикува)
(не се публикува)

*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Нагоре