Телевизор KIVI 40F730QB Телевизор KIVI 40F730QB
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
KIVI
Модел:
Партиден номер:
40F730QB
Гаранция:
24 месеца
ТВ Технология:
Direct LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
40.0 inch.
Екран- резол.:
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
KIVI 40F730QB
Technical Specification
Display
Display Type
LCD
Display Technology
TFT Active Matrix
Type of Matrix
Super MVA
Diagonal Length
40"
Viewable Display Diagonal Length
40"
Pitch Type
Dot Pitch
Pitch Width
0.4612 mm
Color Support
16.7M
Maximum Resolution
1920x1080
Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution
60 Hz
Image Aspect Ratio
16:9
Image Contrast
Display Features
Full HD
Direct LED
Low Blue Light
TV Tuner
TV Tuner
Yes
TV Features
Analog Video Format
NTSC
PAL B/G
PAL D/K
SECAM D/K
PAL I
SECAM B/G
Digital Television Standard
DVB-T
DVB-T2
DVB-C
Speaker
Speaker Form Factor
Integrated
Audio Output Mode
Stereo
Output Power per Channel
10 W
Output Power
20 W
Networking Specifications
Wi-Fi
Yes
Bluetooth
Bluetooth 5.1
Interface Provided
CI/PCMCIA
1
USB 2.0
2
HDMI
2 (HDMI (Type A))
S/PDIF-out Optical
1
Software
Smart TV Platform
Android
Voice Assistant
Voice Assistant Support
Google Assistant
Power
Power Device Location
External
Energy Label
A
Miscellaneous
Included Accessories
Remote Control
Mounting Capability
Desktop/Wallmount
Flat Display Mounting Interface
200x200mm
Monitor Compliant Standards
VESA FDMI
External Color
Black
CPU Core Quantity
4
Dimensions and Weight of the Product without a Stand
Depth (mm)
82 mm
Height (mm)
509 mm
Width (mm)
893 mm
Dimensions and Weight of the Product with Stand
Depth (mm)
198 mm
Height (mm)
561 mm
Width (mm)
893 mm
Weight
5.3 kg
Warranty
Warranty Products Returnable
Warranty Term (month)
24 month(s)
Warranty Validation Criteria
Serial Number
Logistic
Pack Weight Brutto (kg)
6.8 kg
Pack Weight Netto (kg)
5.3 kg
Pieces in pack
Box Weight Brutto (kg)
6.8 kg
Retail Packaging Net Weight Carton
0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic
0 kg
Packs in Box
Package Type
Retail
EAN Code
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно KIVI 40', FHD, Google Android TV, Black, 1920x1080, 60 Hz, Sound 2x10W, 41
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Продукти, подобни на KIVI 40', FHD, Google Android TV, Black, 1920x1080, 60 Hz, Sound 2x10W, 41 kWh/1000h , BT5, HDMI ports 2, 24 months