Комуникационен шкаф Lande
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lande
Модел:
Партиден номер:
LN-OF42UDD1070-BL
Дълбочина:
1070 мм.
Rack-Mount Form Factor Size:
42U
Цена с включен ДДС:
/
757.69 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Lande LN-OF42UDD1070-BL
LN-OF42UDD1070-BL
Двойна рамка, дълбочина от предни до задни шини: 770mm
42U D=80mm Frame Double Frame Open System Rack D=1070mm
Shipment Information
Package dimensions  :  750x750x120  mm
Quantity in per packaging  :  1  Pcs
Pallet weight  :  47  kg
Maximum product quantity per pallet  :  1  Pcs
General Information
Equipment mounting rail height  :  42  U
Gross weight  :  45  kg
Height  :  2022  mm
Color  :  9005  RAL
Rail to rail lenght  :  19  "
Depth  :  1070  mm
Net weight  :  42,8  kg
Width  :  530  mm
DYNAframe series OPEN FRAME
SYSTEM RACKs networking
Frames are with 19’’ w:530mm and
d:670/870/1070 mm base L parts
size, physical sizes, 5 different
height, gives a wide selection chart
for users. The connection part
between Frames are changing for
maintaining the D:670/870/1070mm
depths which are variants of having
the same accesories of the standard
cabinets
Depth of frame is 80mm, where
Base L parts overall depth is
D:670/870/1070mm,
Top and Bottom Frame Cases
has 19’’ provision of 3U for
670mm depth, 6U for 870mm
depth, 9 U for 1070mm depth
configurations where suitable
purpose 19’’ cable management
accesorries can be positioned for
carrying and fixing cables, see
case study drawings at later
pages.
Техническо описание
Цвят
Черен
Размер
D1070mm
Височина
42U
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно LANDE DYNAframe series 42U D:80mm Double Frame D1070mm