Аксесоари за шкафове > Lande LN-RAF-RAY-D600-ZN Аксесоари за шкафове > Lande LN-RAF-RAY-D600-ZN
Аксесоари за шкафове Lande
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lande
Модел:
Партиден номер:
LN-RAF-RAY-D600-ZN
Тип продукт:
Друг
  • Въпроси и отговори
Lande LN-RAF-RAY-D600-ZN
LN-RAF-RAY-D600-ZN, L рамка за шкаф на 600мм(350мм)
L support Rail forD=600mm cabinets, zinc plated 8-12 micron, Physical L support Rail Depth:350mm.
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lande L рамка за шкаф на 600мм(350мм)