Лаптоп ASUS X1607QA-MB006W, Snapdragon X Plus X1P 42 100 (8x/8x), 16GB LPDDR5X, 512GB, Qualcomm Adreno, 16.0", MS Windows 11
Продуктов код: 98507
Лаптоп Asus
Лаптоп Asus Лаптоп Asus Лаптоп Asus Лаптоп Asus Лаптоп Asus Лаптоп Asus Лаптоп Asus
Лаптоп Asus
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
Операционна система:
MS Windows 11
SSD- обем:
512 GB
Видео карта:
Qualcomm Adreno
Процесор:
Snapdragon X Plus X1P 42 100 (8x/8x)
Екран- резол.:
1920 x 1200 / 16:10 / WUXGA
Екран- диагонал:
16.0 inch.
RAM - капацитет:
16 GB
Цена с включен ДДС:
/
1514.77 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Обща информация
Дисплей
Ноутбукът разполага с 16-инчов WUXGA (1920 x 1200) LED подсветен дисплей с IPS ниво. Този антибликов екран предлага ясна резолюция, 16:10 съотношение на страните и честота на обновяване от 60 Hz, като осигурява качество на цветовете и яркост до 300 нита, правейки го перфектен за работа или забавление.
Производителност
Моделът е оборудван с 8-ядрен процесор Snapdragon X X1 с тактова честота до 2.97GHz и Qualcomm Adreno GPU. Работи с 16GB LPDDR5X RAM и 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD, което позволява бърза и ефективна производителност при многозадачност и обработка на данни.
Свързаност и портове
  • 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 2 x USB 4.0 Gen 3 Type-C (поддръжка за дисплей и захранване)
  • 1 x HDMI 2.1 TMDS
  • 1 x 3.5мм комбиниран аудио жак
  • Wi-Fi 6E и Bluetooth 5.3
Батерия
Операционна система
Основни параметри
Марка
Модел
ASUS X1607QA-MB006W
Операционна система
Windows 11 Home
Процесор и производителност
Процесор
Snapdragon X X1 26 100 Processor
Кеш памет
30MB
Честота
до 2.97GHz
Ядра/нишки
8 ядра / 8 нишки
NPU
Qualcomm Hexagon NPU (до 45 TOPS)
Памет и сторидж
RAM памет
16GB LPDDR5X
Тип памет
LPDDR5X (на борда)
SSD
512GB
Спецификация на диска
M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Дисплей
Диагонал
16.0 inch
Разделителна способност
1920 x 1200
Тип екран
WUXGA, LED Backlit, IPS-level Panel
Подсветка
Anti-glare display, 300nits
Цветова гама
45% NTSC color gamut
Честота
60Hz
Графика
Графична карта
Qualcomm Adreno GPU
Портове и свързаност
Интерфейси
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (до 5Gbps)
  • 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C (с поддръжка на дисплей и захранване, до 40Gbps)
  • 1x HDMI 2.1 TMDS
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Wi-Fi
Wi-Fi 6E802.11ax Triple band 2*2
Bluetooth
5.3
Батерия и захранване
Капацитет на батерията
50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Тип захранване
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, Input: 100-240V AC 50-60Hz
Физически характеристики
Размери
35.70 x 25.06 x 1.79 - 1.99 cm
Тегло
1.76 kg
Цвят
Cool Silver
Допълнителни характеристики
Клавиатура
Backlit Chiclet Keyboard с Num-key и Copilot key, Precision touchpad
Камера
FHD камера с IR функция за Windows Hello, Privacy shutter
Аудио
SonicMaster, Smart Amp Technology, вградени говорители, вграден микрофон
Сигурност
  • IR уебкамера с Windows Hello
  • McAfee
  • BIOS Booting User Password Protection
  • BIOS Setup User Password
  • Microsoft Pluton security processor
  • Trusted Platform Module Firmware TPM
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Лаптоп ASUS X1607QA-MB006W, Snapdragon X Plus X1P 42 100 (8x/8x), 16GB
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас