Докинг станция Lenovo 40B90100EU Докинг станция Lenovo 40B90100EU
Докинг станция Lenovo
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lenovo
Модел:
Партиден номер:
40B90100EU
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
173.44 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Lenovo 40B90100EU
Предназначен за
1051;1072;1087;1090;1086;1087;1080;
USB-C
2 USB-C
RJ-45
Видео интерфейс
1 HDMI, 1 DisplayPort
Докинг интерфейс
1 USB-A, 2 USB-C
Захранване
Input Power: 100 W, Output Power: 65 W
Размери Ш, Д, В, mm
120 x 55 x 20 mm