Монитор LG 24TQ510S-WZ 24TQ510S-WZ.AEU Монитор LG 24TQ510S-WZ 24TQ510S-WZ.AEU
Монитор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
LG
Модел:
24TQ510S-WZ
Партиден номер:
24TQ510S-WZ.AEU
Гаранция:
36 месеца
Екран- резол.:
1366 x 768 / 16:9 / HD
Видео входове:
HDMI
Цена с включен ДДС:
/
351.91 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
LG 24TQ510S-WZ
Характеристики
  • Screen size: 24 ''
  • Screen Resolution: 1366 x 768
  • Screen aspect ratio: 16:9
  • Brightness: Min. 160 cd/m2 / Typ. 200 cd/m2
  • Contrast: Typ. 1000:1
  • Response Time: 14ms (GtG, Not Support OD)
  • Viewing Angle: 178º(R/L), 178º(U/D)
  • Signal Frequency: HDMI (max. Resolution / Hz):Horizontal: 30kHz ~ 83kHz / Vertical 58Hz ~ 62Hz
  • I/O:
    HDMI(2ea);
    USB(USB2.0 1ea)
  • Weight: 3.60 kg
  • Dimensions: 563.1 x 340.9 x 59 mm
  • Дисплей
    Диагонал на дисплея
    HD тип
    HD
    Технология на дисплея
    LED
    Форма на екрана
    Плосък екран
    Нативно съотношение
    16:9
    Яркост на дисплея
    250 cdm
    Време за реакция
    14 мс
    Контраст стандартен
    Търговско наименование на динамичния контраст
    Мега контраст
    Брой цветове на дисплея
    16,7 милиона цвята
    Зрителен ъгъл по хоризонтала
    178
    Зрителен ъгъл по вертикала
    178
    Резолюция на дисплея
    1366 x 768 пиксела
    Диагонал на екрана метрични единици
    60 см
    TV тунер
    Тип тунер
    Цифров
    Система за цифров сигнал
    DMB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
    Смарт телевизор
    Smart TV
    Y
    Интернет TV
    Y
    Инсталирана операционна система
    Web OS
    Версия на операционната система
    22
    Поддържа Apple AirPlay 2
    Хибридно широколентово излъчване на телевизия HbbTV
    Смарт режими
    Кино, Режисьор, Игра, Спортове, Стандартен, Оживен
    Аудио
    Брой високоговорители
    2
    RMS мощност
    10 W
    Еквалайзер
    Автоматично регулиране на нивото на звука
    Мрежови възможности
    Wi-Fi
    Ethernet LAN
    Bluetooth
    Miracast
    Уеб браузър
    Дизайн
    Монтаж VESA
    Интерфейс за монтаж на панели
    75 x 75 мм
    Цвят на продукта
    Бяла
    Тип на стойката
    Централна стойка
    Цвят на поставката
    Бяла
    Портове и Интерфейси
    HDCP
    DVI порт
    N
    Брой Ethernet LAN RJ-45 порта
    1
    Брой USB 2.0 порта
    Цифров оптичен аудио изход
    Общ интерфейс CI
    Брой HDMI порта
    PC вход D-Sub
    N
    Характеристики за управление
    Контрол на звука
    Гласово ръководство
    Мощност
    Клас на енергийна ефективност SDR
    E
    Консумация на енергия SDR за 1000 часа
    18 кВтч
    AC входно напрежение
    230 V
    Скала за енергийна ефективност
    A до G
    Тегло и размери
    Ширина със стойка
    563,1 мм
    Дълбочина със стойка
    148,6 мм
    Височина със стойка
    393,8 мм
    Тегло със стойка
    Ширина без стойка
    56,3 см
    Дължина без стойка
    5,8 см
    Височина без стойка
    34,1 см
    Тегло без стойка
    3,25 кг
    Тегло на саундбара
    4,8 кг
    Опаковка - данни
    Поставка за бюро
    Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
    Задайте своя въпрос относно ✅ LG 24" TV 24TQ510S-WZ + TV
    (не се публикува)
    (не се публикува)
    *Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас