Монитор LG 27" 27G411A-B, IPS, 1920x1080, 144Hz, 5ms, HDR10, NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync, Motion Blur Reduction, Flicker Safe, Reader Mode
Продуктов код: 110120
Монитор LG
Монитор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
27G411A-B
Опреснява- вертикална честота в Hz:
144 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
1920 x 1080
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
234.21 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
LG 27G411A-B
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
LG 27G411A-B е 27" IPS дисплей с Full HD резолюция (1920 x 1080) и съотношение 16:9, който предлага ясна картина и добър детайл при игрите и мултимедията. Панелът IPS осигурява широки ъгли на виждане 178°/178° и естествени цветове, а RGB 99 (CIE1931) гарантира добро покритие на цветовото пространство. Честотата на опресняване е 144 Hz (OC), комбинирана с 5 ms GtG отговор и технологии за намаляване на размазването, което подобрява плавността при бързи сцени.
Яркостта е 250 cd/m², контрастът 1500:1, а pixel pitch 0.3114 x 0.3114 mm, което прави модела подходящ както за динамични игри, така и за ежедневна работа.
СВЪРЗАНОСТ
Наличните интерфейси покриват основните изисквания за връзка с игрови и офис компютри:
  • HDMI: 1 x HDMI
  • DisplayPort: 1 x DisplayPort 1.4
  • Изход за слушалки: 3-полюсен (sound only)
  • Захранване: външен адаптер 100–240V, 50/60Hz
ДОПЪЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
ОСНОВНИ ПРЕДИМСТВА
Комбинацията от 144 Hz опресняване, адаптивни синхронизации и бърза реакция осигурява плавна и безразсинхронизационна картина при игри. IPS панелът дава консистентно цветопредаване и широки ъгли на виждане, което е предимство както за геймъри, така и за креативни задачи.
Модел
Производител
Име
27 LG 27G411A-B
Партиден номер
27G411A-B
Основни характеристики
Диагонал
27
Разделителна способност
1920 x 1080
Технология
IPS
Съотношение
16:9
Честота на опресняване
144 OC
Яркост
250cdm
Контраст
Качество на изображението
Pixel Pitch
0.3114 x 0.3114 mm
Цветов обхват
RGB 99 CIE1931
Цветова наситеност
16.7M
Време за реакция
5ms GtG at Faster
Ъгъл на виждане
178RL, 178UD
Входове и изходи
Портове
  • HDMI 1ea
  • DisplayPort 1ea 1.4
  • Headphone out: 3-pole Sound Only
Енергийна ефективност
Консумация
Sleep Mode: Less than 0.5W;
DC Off: Less than 0.3W;
Захранване
External PowerAdapter 100240V 5060Hz
Физически характеристики
Тегло
3.8kg
Размери
611.5 x 452.4 x 220mm
Регулиране
Tilt
Монтаж
Wall Mountable: 100 x 100
Допълнителни функции
Функции
  • HDR 10
  • Flicker Safe
  • Reader Mode
  • Color Weakne
  • NVIDIA G-Sync: G-SYNC Compatible
  • AMD FreeSync: FreeSync
  • VRR
  • Black Stabilizer
  • Dynamic Action Sync
  • Crosshair
  • FPS Counter
  • OverClocking
  • User Defined Key
  • Smart Energy Saving
  • Motion Blur Reduction Tech.
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор LG 27" 27G411A-B, IPS, 1920x1080, 144Hz, 5ms, HDR10, NVIDIA G-SYNC
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас