Монитор LG 27" 27GS60F-B, IPS, 1920x1080, 180Hz, 1ms, Тънка рамка
Продуктов код: 91700
Партиден номер:
27GS60F-B
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
180 Hz
Екран- резол.:
1920 x 1080
Видео входове:
DisplayPort
Цена с включен ДДС:
/
317.53 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 33.7
  • Въпроси и отговори
LG 27GS60F-B
Характеристики
  • Manufacturer: LG
  • Screen size: 27 (inch)
  • Model: 27GS60F-B
  • Screen type: IPS
  • Screen Resolution: 1920 x 1080
  • Screen aspect ratio: 16:9
  • Pixel Pitch: 0.3108 x 0.3108mm
  • Brightness:
    300cd/m²,240cd/㎡;
  • Color Gamut:
    sRGB 99% (CIE1931);
    sRGB 95% (CIE1931);
  • Contrast: 700:1, 1000:1
  • Response Time: 1ms (GtG at Faster),180Hz
  • Viewing Angle: 178º(R/L), 178º(U/D)
  • I/O:
    HDMI (HDCP Version) 2.2;
    DisplayPort;
    DP Version 1.4;
    DP (HDCP Version) 2.2;
    Headphone out 3-Pole(Sound only);
  • Mechanical Design:
    Display Position Adjustments Tilt;
    Wall Mountable [mm] 100 x 100mm;
  • Body Color: Black
  • Weight: 5.10 Kg
  • Dimensions: 614.2 x 454.2 x 224.8mm
  • Warranty: 36 Months
  • Модел
    Производител
    Партиден номер
    27GS60F-B
    Основни параметри
    Диагонал
    27.0 inch.
    Разделителна способност
    1920 x 1080
    Време за реакция
    1 ms
    Опресняване
    180 Hz
    Яркост
    300 nit (cd/m²)
    Допълнителна информация
    Цвят
    Черен
    VESA съвместимост
    да
    Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!