Монитор LG 27" 27U631A-B, IPS, 2560x1440, 100Hz, 5ms, HDR10, USB-C, Dynamic Action Sync, Reader Mode, Black Stabilizer, Tilt
Продуктов код: 101210
Монитор LG
Монитор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
27U631A-B
Опреснява- вертикална честота в Hz:
100 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
Видео входове:
HDMI, USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
383.69 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
LG 27U631A-B
Основни характеристики
LG 27U631A-B е 27-инчов монитор с QHD резолюция (2560x1440) и технология IPS, която осигурява широк зрителен ъгъл и отлична точност на цветовете, покривайки 99% от sRGB цветовия спектър. С честота на опресняване от 100 Hz и време за реакция от 5 ms, този монитор е подходящ както за работа, така и за игри.
Свързаност
Мониторът предлага разнообразие от портове, включително:
  • 1 x USB Type-C (с PD 15W)
  • 1 x HDMI
  • Изход за слушалки
Тези разнообразни интерфейси улесняват свързването с различни устройства.
Допълнителни функции
Основни предимства
Основни характеристики
Размер на екрана
27" (68.58 cm)
Резолюция
2560 x 1440
Формат на изображението
16:9
Тип на панела
IPS
Тип на дисплея
Anti-Glare / Матово
Честота на опресняване
100 Hz
Време за реакция
5 ms (GtG)
Яркост
250 cd/m²
Статичен контраст
Цветова гама
99% sRGB
Други технологии
HDR 10, Dynamic Action Sync, Reader Mode, Black Stabilizer
Входове и изходи
Интерфейси
  • 1 x USB Type-C (PD 15W)
  • 1 x HDMI
  • 1 x Audio Out
Енергийна ефективност
Енергиен клас
F
Консумация на енергия
22 kWh/1000h
Енергоспестяващи функции
Smart Energy Saving
Физически характеристики
Размери (с поставка)
613.2 x 454.8 x 215 мм
Тегло
4.4 кг
Цвят
Черен
Монтаж на стена
VESA 100 x 100 mm
Регулиране на стойката
Tilt
Допълнителни функции
Функции
Factory Calibrated, Super Resolution+, Dual Control, Color Weakness
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор LG 27" 27U631A-B, IPS, 2560x1440, 100Hz, 5ms, HDR10, USB-C, Dynamic
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас