Телевизор LG 32" 32LQ630B6LA, LED HD TV, 1366x768, DVB-T2/C/S2, webOS Smart, Virtual surround Plus, Dolby Audio, WiFi, Active HDR, HDMI, Airplay2
Продуктов код: 65297
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
32LQ630B6LA
Партиден номер:
32LQ630B6LA
Гаранция:
24 месеца
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
32.0 inch.
Екран- резол.:
1366 x 768 / 16:9 / HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
325.63 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 28.9
ГПР: 35.6
  • Въпроси и отговори
LG 32LQ630B6LA
Характеристики
Размер на екрана, inch 32" (81.28 cm)
Вид на екрана Flat
Технология LED
Резолюция 1366x768
Smart функция webOS Smart
Тунер DVB-T2/C/S2
Аудио 10W, 2.0 ch, Virtual surround Plus, Dolby Audio
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Изводи за свързване 2 HDMI, USB, CI Slot, ARC (Audio Return Channel), Digital audio out (optical)
Енергиен клас E
Консумация, kWh/1000h 26 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 73.6 x 18.0 x 46.4 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 200 x 200 mm
Други Airplay2
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно LG 32" 32LQ630B6LA, LED HD TV, 1366x768, DVB-T2/C/S2, webOS Smart, Virtual
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас