Монитор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
LG
Модел:
34GP950G-B
Партиден номер:
34GP950G-B.AEU
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
180 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
3440 x 1440 / 21:9
Видео входове:
DisplayPort
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
LG 34GP950G-B
ОБЩИ СПЕЦИФИКАЦИИ
  • Вид на панела
    34"
    Вид на панела
    IPS
  • Формат
    21:9
    Резолюция
    3440 x 1440
  • Яркост (cd/m2)
    400cd/m² (Typ.),
    320cd/m² (Min.)
    Контрастно съотношение (оригинално)
    1000:1 (Typ.), 700:1 (Min.)
  • Време за реакция (GTG)
    1ms (GtG at Faster)
    Зрителен ъгъл (контрастно съотношение≥10)
    178º(R/L), 178º(U/D)
ВХОДОВЕ/ИЗХОДИ
  • D-Sub
    He
    HDMI
    Дa(1ea)
  • DisplayPort
    Да (1ea)
    Thunderbolt
    He
  • USB type-C
    Изход за слушалки
    Да
  • USB Upstream Port
    Да (1ea/ver3.0)
    USB Downstream Port
    Да (2ea/ver3.0)
ВИСОКОГОВОРИТЕЛ
  • Тип
МОЩНОСТ
  • Тип
    External Power(Adapter)
    Вход
    100-240Vac, 50/60Hz
  • Нормален режим вкл. (станд.)
    Power Consumption (Typ.): 65W
    Енергоспестяващ/спящ режим (макс.)
    Under 0,3W
  • DC изкл. (макс.)
    Under 0,3W
ЧЕСТОТА
    3440x1440 10bit RGB444 at 144Hz,
    3440x1440 10bit YUV422 at 180Hz (O/C),
    3440x1440 8bit RGB444 at 180Hz (O/C)
    HDMI / Верт. честота
    3440x1440 10bit at 85Hz
    3440x1440 8bit at 100Hz
СПЕЦИАЛНА ФУНКЦИЯ
  • Flicker Safe (Защита от трептене)
    Да
    Black Stabilizer (Стабилизатор на черното)
  • PIP
    PBP
  • MaxxAudio
    Dual control
  • HDR
    да (HDR 10, VESA DisplayHDR™ 600)
    Режим на четене
  • Супер резолюция +
    FreeSync
  • G sync съвместимост
    NVIDIA G-SYNC ULTIMATE
    Crosshair
  • 1ms Motion Blur Reduction
    On Screen Control
  • микрофон
    Камера
СТОЙКА
  • Накланяне (ъгъл)
    Височина (диапазон)
РАЗМЕРИ(Ш*Д*В, MM)/ТЕГЛО(KG)
  • Комплект (със стойка)
    816.2 x 579.8 x 312.2 mm (Up)
    816.2 x 469.8 x 312.2 mm(Down)
    Комплект (без стойка)
    816.2 x 361.4 x 108.1 mm
  • Кутия
    979 x 521 x 245 mm
    Размер при стенен монтаж (mm)
    100 x 100 mm
  • Комплект (със стойка)
    9.1 kg
    Комплект (без стойка)
    7.0 kg
  • Кутия
    13.1kg
АКСЕСОАР
  • D-Sub
    DVI-D
    РС аудио
    да
    USB 3.0 Upstream cabel
    да
  • Adapter
    Remote controller
  • Thunderbolt
    USB Type C
  • Други
    Mouse holder
Модел
Производител
Модел
34GP950G-B
Партиден номер
34GP950G-B.AEU
Основни параметри
Диагонал
34.0 inch.
Разделителна способност
Технология
Време за реакция
1 ms
Опресняване
180 Hz
Яркост
400 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Черен
VESA съвместимост
100 x 100
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно LG 34 " 34GP950G-B
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас