Телевизор LG 43UP76903LE, 43" 4K IPS UltraHD TV 3840 x 2160, DVB-T2/C/S2, webOS Smart TV, ThinQ AI, Quad Core Processor 4K, WiFi 802.11ac, HDR10, HDR10 Pro, AI Sound, Voice Controll, Miracast / AirPlay 2, HDMI, CI, LAN, USB, Bluetooth, 2 pole Stand, White
Продуктов код: 56180
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
43UP76903LE
Партиден номер:
43UP76903LE
Гаранция:
24 месеца
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Бял
Екран- диагонал:
43.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
1040.89 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 33.7
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
LG 43UP76903LE
Описание
Характеристики
Размер на екрана, inch 43" (109.22 cm)
Вид на екрана Flat
Технология LED
Резолюция 3840x2160
Smart функция webOS Smart
Smart асистент Google Assistant compatibility, Amazon Alexa compatibility, Netflix compatibility
Честота, Hz 60Hz
Тунер DVB-T2/C/S2
Аудио 20W, 2.0ch, Clear Voice, Magic Sound Tuning
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Енергиен клас G
Консумация, kWh/1000h 67 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 97.3 x 21.6 x 62.3
Цвят White
VESA размер, mm 200 x 200 mm
EAN: 8806091217950
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно LG 43UP76903LE, 43" 4K IPS UltraHD TV 3840 x 2160, DVB-T2/C/S2, webOS Smart
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас