Телевизор LG 50UA75003LA, 50" 4K UltraHD TV
Продуктов код: 101326
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
50UA75003LA
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
50.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
650.98 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
LG 50UA75003LA
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Smart функции
Свързаност и портове
  • 3 HDMI порта
  • 1 USB 2.0 порт
  • eARC HDMI
  • RF входове
  • CI слот
  • Оптичен аудио изход SPDIF
  • Вградена Wi-Fi и Bluetooth свързаност
Телевизорът поддържа и Ethernet връзка.
Дизайн и монтаж
Моделът се предлага с елегантен черен дизайн и стойка с 2 елемента, като е съвместим с VESA стандарта (200x200 mm) за монтаж на стената. Размерите с поставката са 121.5 x 23.0 x 76.0 cm, а теглото му е 11.8 kg.
Основни характеристики
Размер на екрана
50" (127 cm)
Тип на екрана
Flat
Технология
LED
Резолюция
3840x2160
Честота на опресняване
60 Hz
Свързаност
Портове
  • 3 HDMI
  • 1 USB 2.0
  • eARC HDMI 2
  • 2 RF In
  • CI Slot
  • SPDIF Optical Digital Audio Out
Мрежа
Ethernet
Безжична мрежа
Wi-Fi Built in
Bluetooth
Bluetooth
Аудио
Мощност и канали
20W, 2.0 Channels
Технологии
Alpha 7 AI Sound Pro Virtual 9.1.2 Up-mix, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings
Смарт функции
Операционна система
webOS 25 ThinQ
Смарт асистенти
Works with Apple Airplay2, Multiple View, Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast
Енергийна ефективност
Енергиен клас
F
Средна консумация
65 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка
121.5 x 23.0 x 76.0 cm
Тегло
11.8 kg
Цвят
Black
VESA размер
200 x 200 mm
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас