Телевизор LG 55QNED80A3A, 55" 4K QNED HDR Smart TV
Продуктов код: 101413
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
55QNED80A3A
ТВ Технология:
QNED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
55.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
893.81 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
LG 55QNED80A3A
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Технология на дисплея
Свързаност и портове
  • HDMI: 3 порта (един от които е eARC-совместим)
  • USB: 2 USB 2.0 порта
  • LAN, CI слот и цифров аудио изход (SPDIF)
  • Bluetooth 5.1 и Wi-Fi за безжична свързаност
Смарт функции
Дизайн и монтаж
Моделът се отличава със стилен черен дизайн. Поддържа VESA стандарт 300x300 мм за лесно монтиране на стена, като включва и стабилна стойка с 2 крачета за избор според нуждите.
Основни характеристики
Размер на екрана
55" (139.70 cm)
Вид на екрана
Flat
Технология
QNED
Резолюция
3840x2160
Честота на опресняване
60 Hz
Свързаност
Мрежа
Ethernet
Безжична мрежа
Wi-Fi Built-in
Bluetooth
Bluetooth 5.1
Портове
  • 3 HDMI
  • eARC HDMI 2
  • 2 USB 2.0
  • CI Slot
  • 2 RF in
  • Simplink HDMI CEC
  • SPDIF Optical Audio Output
Аудио
Мощност
20W, 2.0 Channels
Допълнителни функции
  • Clear Voice Pro
  • LG Sound Sync
  • Simultaneous Audio Outings
  • Alpha 7 AI Sound Pro Virtual 9.1.2 Up-mix
  • AI Acoustic Tuning
  • Mode Sharing Sound
Смарт функции
Операционна система
webOS 25 ThinQ
Smart асистенти
  • Multiple View
  • Works with Apple Home
  • AI Chatbot
  • Google Cast
  • Intelligent Voice Recognition
  • Works with Apple Airplay2
Процесор
Alpha 7 AI Processor 4K Gen8
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Средна консумация на енергия
64 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
123.6 x 25.7 x 78.3 cm
Цвят
Black
VESA съвместимост
300 x 300 mm
Тегло
16.4 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас