Телевизор LG 55QNED85A3C, 55" 4K QNED HDR Smart TV
Продуктов код: 101414
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
55QNED85A3C
ТВ Технология:
QNED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
55.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
1101.99 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
LG 55QNED85A3C
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Технология на дисплея
Свързаност и портове
  • 4 HDMI порта
  • 2 USB 2.0 порта
  • Оптичен аудио извод (SPDIF)
  • LAN (Ethernet)
  • Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Bluetooth 5.1
Смарт функции
Дизайн и монтаж
Телевизорът е със стилен черен дизайн и включва стойка с две опорни точки. Съвместим е с VESA стандарт за монтаж на стена (300 x 300 мм).
Основни характеристики
Размер на екрана
55" (139.70 cm)
Вид на екрана
Flat
Технология
QNED
Резолюция
3840 x 2160
Честота
120 Hz
Свързаност
Мрежа
Ethernet
Безжична мрежа
Wi-Fi Built in
Bluetooth
Bluetooth
  • 4 HDMI
  • 2 USB 2.0
  • eARC HDMI 3
  • 2 RF in
  • Slot CI
  • Simplink HDMI CEC
  • SPDIF Optical Audio Output
Аудио
Мощност
20W
Канали
2.0 Channels
Технологии
Смарт функции
Операционна система
webOS 25 ThinQ
Smart асистенти
Други
Magical Remote Control
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Консумация (kWh/1000h)
64 kWh
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
123.6 x 28.0 x 80.2 cm
Тегло
21 kg
VESA размер
300 x 300 mm
Цвят
Black
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас