Телевизор LG 65QNED80A3A, 65" 4K QNED HDR Smart TV
Продуктов код: 101408
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
65QNED80A3A
ТВ Технология:
QNED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
65.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
1288.89 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
LG 65QNED80A3A
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Смарт функции
Свързаност и портове
Дизайн и монтаж
Със стилен черен корпус и възможност за монтаж посредством VESA 300x300 мм, този телевизор се вписва хармонично във всяко пространство. Стабилната стойка с двойни крака добавя още естетика и функционалност.
Основни характеристики
Размер на екрана
65" (165.10 cm)
Вид на екрана
Flat
Технология
QNED
Резолюция
3840x2160
Честота на опресняване
60 Hz
Свързаност
Безжична мрежа
Wi-Fi Built in
Bluetooth
Bluetooth 5.1
Портове
  • 3 HDMI
  • 2 USB 2.0
  • eARC HDMI 2
  • 2 RF in
  • CI Slot
  • Simplink HDMI CEC
  • SPDIF Optical Audio Output
Мрежа
Ethernet
Аудио
Мощност на високоговорителите
20W
Канали
2.0 Channels
Технологии
  • Clear Voice Pro
  • LG Sound Sync
  • Alpha 7 AI Sound Pro Virtual 9.1.2 Up-mix
  • AI Acoustic Tuning
  • Mode Sharing Sound
Смарт функции
Операционна система
webOS 25 ThinQ
Асистенти
  • Multiple View
  • Works with Apple Home
  • AI Chatbot
  • Google Cast
  • Intelligent Voice Recognition
  • Works with Apple Airplay2
Процесор
Alpha 7 AI Processor 4K Gen8
Други
Magical Remote Control
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Консумация
85 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка
145.6 x 29.5 x 90.4 cm
Цвят
Black
VESA размер
300 x 300 mm
Тегло
29.6 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас