Телевизор LG 65UA75003LA, 65" 4K UltraHD TV
Продуктов код: 104141
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
65UA75003LA
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
65.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
LG 65UA75003LA
Размер на екрана
Резолюция и качество на картината
Технология на дисплея
Свързаност и портове
Смарт функции
Дизайн и монтаж
С елегантен черен дизайн и 2-полюсна стойка, LG 65UA75003LA изглежда стилно в разнообразни интериори. Благодарение на опцията за VESA монтаж (300x200 мм), той може да бъде лесно укрепен на стена, за да пести пространство.
Основни характеристики
Размер на екрана
65" (165.10 см)
Вид на екрана
Flat
Технология
LED
Резолюция
3840x2160
Честота
60 Hz
Свързаност
Портове
  • 3 HDMI
  • USB 2.0
  • eARC HDMI 2
  • CI Slot
  • 2 RF in
  • SPDIF Optical Digital Audio Out
Мрежови функции
  • Ethernet
  • Wi-Fi Built in
  • Bluetooth
Аудио
Мощност и канали
20W, 2.0 Channels
Технологии
Смарт функции
Операционна система
webOS 25 ThinQ
Гласови асистенти
Енергийна ефективност
Енергиен клас
F
Консумация
100 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
145.5 x 26.9 x 90.4 cm
Цвят
Black
VESA размер
300 x 200 mm
Тегло
22.4 кг
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас