Телевизор LG 75UR781C0LK, 75" 4K UltraHD TV 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Smart TV, 4K Upscaling, HDR10 Pro, HGiG, HLG, Built-in Wi-Fi, AI Sound, Simplink, HDMI, LAN, USB, Bluetooth, SPDIF, Hotel mode, Ceramic Black
Продуктов код: 84962
Телевизор LG
Телевизор LG
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
75UR781C0LK
Гаранция:
24 месеца
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
75.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
LG 75UR781C0LK
Характеристики
Размер на екрана, inch 75" (190.50 cm)
Вид на екрана Flat
Технология LED
Резолюция 3840x2160
Smart функция Smart TV
Честота, Hz 50Hz
Тунер DVB-T2/C/S2
Аудио 2.0 channel
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Изводи за свързване 3 HDMI, Digital Audio Out, CI Slot, 2 RF In
Енергиен клас F
Консумация, kWh/1000h 127 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 167.8 x 36.1 x 102.7 cm
Цвят Black
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно LG 75UR781C0LK, 75" 4K UltraHD TV 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Smart TV, 4K
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас