Охлаждане за компютри Lian-Li
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lian-Li
Модел:
Партиден номер:
G99.12SLIN1B.00
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
61.75 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Lian-Li G99.12SLIN1B.00
МОДЕЛ G99.12SLIN1B.00
БАРКОД 4718466011718
ПРИЛОЖЕНИЕ Охладител за кутия
РАЗМЕРИ 120
КОНЕКТОР 4 PIN, 3 PIN 5V RGB Header на дъното или контролер
НИВО НА ШУМ 29 dBA
ПОТОК НА ВЪЗДУХА (CFM) 61.3
ДРУГИ ARGB подсветка
Производителност
Подходящ за стаи
Кутия на компютър
Тип
Вентилатор
Диаметър на вентилатора
12 см
Скорост на въртене макс.
Ниво на шума висока скорост
29 dB
Максимален въздушен поток
61,3 cfm
Максимално налягане на въздуха
2,66 mmH2O
Тип на лагера
Течнодинамичен лагер FDB
Количество в опаковка
1 броя
Дизайн
Цвят на продукта
Черен
LED подсветка
N
Брой LED подсветки
40
Цвят на осветлението
Мулти
3-пинов
Конектор за охлаждане
4-pin
Мощност
Напрежение
12 V
Начално напрежение
6 V
5 V
Ток на вентилатора
0,18 A
Тегло и размери
Размери на вентилатора ШДВ
120 x 122,1 x 25 мм
Дебелина на вентилатора
2,5 см
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lian-Li UNI SL-INF, 120 мм, ARGB, Черен