Захранващ блок Lian-Li
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Lian-Li
Модел:
Партиден номер:
G9P.SP0850G.W000.EU
Гаранция:
120 месеца
Цена с включен ДДС:
/
288.84 лв.
Гаранционен срок 120 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Lian-Li G9P.SP0850G.W000.EU
МОЩНОСТ И ЕФЕКТИВНОСТ
Захранване с номинална мощност 850 W, проектирано да поддържа високопроизводителни конфигурации. Сертификацията 80 PLUS Gold гарантира висока енергийна ефективност, а реалната ефективност достига около 90% при оптимални условия.
СЪВМЕСТИМОСТ
Форм фактор SFX с поддръжка на стандарти ATX 3.1 и PCIe 5.1, подходящо за компактни настолни системи и модерни платформи. Широкият входен диапазон 100–240 V позволява употреба в различни региони.
  • 1 x 20+4 PIN (материнска платка)
  • 2 x CPU 4+4 Pin
  • 3 x PCI-Express 6+2-pin
  • 1 x 12V-2x6
  • 7 x SATA
  • 1 x Molex
КАЧЕСТВО НА КОМПОНЕНТИТЕ
ОХЛАЖДАНЕ И ШУМ
Охлаждането се осигурява от 92 mm вентилатор, който е оптимизиран за баланс между въздушен поток и компактност. Конструкцията и модулният кабелен мениджмънт подпомагат добрата циркулация на въздуха в малки кутии, което намалява риска от прегряване при натоварване.
ФИЗИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Компактни размери 100 x 125 x 63.5 mm, подходящи за SFX конфигурации и малки корпуси. Моделът е представен в бял цвят и носи продукти идентификатори MPN: G9P.SP0850G.W000.EU и GTIN: 4718466018199.
Модел
Производител
Име
SP850 V2 White
Партиден номер (MPN)
G9P.SP0850G.W000.EU
GTIN
Основни параметри
Мощност
850 W
Ефективност
90 %
Сертификация
80 PLUS® Gold
Модулен захранващ блок
Да
PFC
Active PFC
Входно напрежение
100 - 240 V
Конектори
Налични конектори
  • 1 x 20+4 PIN (ATX)
  • 2 x CPU 4+4 PIN
  • 3 x PCI-Express 6+2-pin
  • 1 x 12V-2x6
  • 7 x SATA
  • 1 x Molex
Физически характеристики
Форм фактор
SFX
Размери на вентилатора
92 mm
Размери (мм)
100 x 125 x 63.5
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lian-Li SP850 V2 850W 80+ Gold Full modular