Партиден номер:
G9P.SP1000P.B000.EU
/
366.41 лв.
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 36.4
ГПР: 35.5
  • Въпроси и отговори
Lian-Li G9P.SP1000P.B000.EU
Мощност и ефективност
Захранващият блок Lian Li SP1000 предлага номинална мощност 1000 W, предназначена за високо натоварени настолни конфигурации и геймърски системи. Сертификацията 80 PLUS Platinum и указаната ефективност около 92% гарантират по-малки загуби на енергия и по-ниска консумация при реални натоварвания. Поддръжката на ATX 3.1 и PCIe 5.1 (по спецификация в продукта) осигурява съвместимост с най-новите стандарти за захранване и графични карти.
Съвместимост
SP1000 е проектиран за компактни, но мощни конфигурации и поддържа както SFX, така и SFX-L форм фактори, което улеснява инсталирането в малки корпуса или в системи с ограничено пространство. Входното напрежение е широколентово (100–240 V), подходящо за глобална употреба.
  • Основни конектори: 1 x 20+4 PIN
  • Захранващи портове за процесор: 2 x CPU 4+4 Pin
  • Графични: 3 x PCI-Express 6+2-pin
  • Хранилище и периферия: 5 x SATA, 2 x Molex
  • Допълнителен: 1 x 12V-2x6
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
За охлаждане е предвиден 92 mm вентилатор, който осигурява ефективен въздушен поток в компактния корпус на захранването. Този размер на вентилатора балансира охлаждането и нивото на шум, което прави SP1000 подходящ за системи, където се търси съчетание между производителност и по-тиха работа.
Физически характеристики
Компактните размери на блока са 100 x 125 x 63.5 мм, съобразени с форм факторите SFX/SFX-L и подходящи за тесни или малки кутии. Модулният кабелен интерфейс и компактният профил улесняват инсталирането в различни конфигурации без излишни жици.
Модел
SP1000
Партиден номер
G9P.SP1000P.B000.EU
GTIN
Основни параметри
Мощност
1000 W
Ефективност
92 %
Входно напрежение
100 - 240 V
Модулен захранващ блок
Да
Физически характеристики
Форм фактор
SFX; SFX-L
Размери
100 x 125 x 63.5
Размери на вентилатора
92 mm
Конектори
  • 1 x 20+4 PIN
  • 2 x Molex
  • 2 x CPU 4+4 Pin
  • 1 x 12V-2x6
Съвместимост
Съвместимост с форм-фактори
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lian-Li SP1000 1000W 80+ Platinum