Партиден номер:
G9P.SP1000P.W000.EU
/
366.41 лв.
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 36.4
ГПР: 35.5
  • Въпроси и отговори
Lian-Li G9P.SP1000P.W000.EU
МОЩНОСТ И ЕФЕКТИВНОСТ
Захранващият блок предлага постоянна мощност 1000 W, подходяща за мощни десктоп конфигурации. Разполага със 80 PLUS Platinum сертификация и заявена ефективност около 92%, което означава по-малки загуби на енергия и по-ниски сметки за ток в сравнение с по-ниско сертифицирани блокове.
СЪВМЕСТИМОСТ
Налични конектори:
  • 1 x 20+4 PIN (ATX)
  • 2 x CPU 4+4 PIN
  • 3 x PCI-Express 6+2-pin
  • 1 x 12V-2x6
  • 5 x SATA
  • 2 x Molex
КАЧЕСТВО НА КОМПОНЕНТИТЕ
ОХЛАЖДАНЕ И ШУМ
Охлаждането се осъществява чрез 92 mm вентилатор, проектиран да поддържа оптимална температура при натоварване. Производителят не посочва конкретни стойности за нивото на шум, затова очакванията за акустичност зависят от работните условия и монтажната среда.
ФИЗИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Размери: 100 x 125 x 63.5 мм, което отговаря на компактния SFX/SFX-L форм фактор. Други ключови параметри:
  • Размер на вентилатора: 92 mm
  • Входно напрежение: 100–240 V
  • Модел/MPN: G9P.SP1000P.W000.EU
  • GTIN: 4718466020192
Модел
Производител
Наименование
Захранващ блок Lian Li SP1000 White 1000W 80+ Platinum PCIe 5.1, ATX 3.1
Партиден номер (MPN)
G9P.SP1000P.W000.EU
GTIN / EAN
Основни параметри
Мощност
1000 W
Ефективност
92 %
Модулен захранващ блок
Да
Входно напрежение
100 - 240 V
Съвместимост и стандарти
Форм-фактор
SFX / SFX-L
Поддържани стандарти
PCIe 5.1, ATX 3.1
Конектори
Налични конектори
  • 2 x CPU 4+4 Pin
  • 3 x PCI-Express 6+2-pin
  • 1 x 12V-2x6
Физически характеристики
Размери на вентилатора
92 mm
Външни размери (Ш x Д x В, мм)
100 x 125 x 63.5
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Lian-Li SP1000 1000W 80+ Platinum Full modular