Телевизор METZ 86" 86MQE8000Z,(217 см), QLED, Google TV, 4K/UND, 144Hz
Производител:
METZ
Модел:
Партиден номер:
86MQE8000Z
Гаранция:
60 месеца
ТВ Технология:
QLED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
86.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
2716.65 лв.
Гаранционен срок 60 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
METZ 86MQE8000Z
Производител METZ
Гаранция 36 месеца
Продуктов код 86MQE8000Z
Диагонал дисплей (cm)
217 cm
86"
Диагонал дисплей (inch)
86"
Технология Екран
QLED
Вид телевизор.
Smart TV
Качество на изображението.
4K
Резолюция.
3840 x 2160
Съдържание пакет.
Дистанционно
Динамичен контраст
HDR
HDR10
HDR10+
HLG
Dolby Vision
Визуален ъгъл
Яркост
360 cd/m²
Честота на опресняване
144 Hz
ОС
Google TV
Тунер
DVB-C
DVB-T
DVB-S
DVB-T2
DVB-S2
Analog
Интефейс
Bluetooth
USB
HDMI
S/PDIF
LAN (RJ 45)
Говорители
2 x 15+20 W
VESA
600 x 400
Цвят
Черен
Размери
192.5 x 39.9 x 116.0 cm
Енергиен клас
Class G
Тегло 44.900 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас